przewodniczący

Szanowni Państwo!

Od kilkunastu lat Członkowie i Zarząd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej spotykają się zimą w Zakopanem, a od 2012 roku spotkania te odbywają się pod nazwą Zimowe Forum Onkologiczne. 

Formułę naszych spotkań rozszerzyliśmy o sesje wykładowe prowadzone w swobodnej góralskiej atmosferze, przeznaczone przede wszystkim dla osób specjalizujących się w chirurgii onkologicznej, a także dla innych onkologów i lekarzy zajmujących się leczeniem chorych na nowotwory złośliwe. Wykładowcami są między innymi autorzy podręczników onkologii, programów specjalizacji onkologicznych i członkowie komisji egzaminacyjnych. Nieformalna atmosfera sprzyja zadawaniu pytań i otwartej dyskusji nad kontrowersjami. Uwadze lekarzy, będących w trakcie szkolenia w zakresie chirurgii onkologicznej, w szczególności polecamy sesje dotyczące egzaminu specjalizacyjnego, przygotowane wspólnie z konsultantem krajowym oraz sesję „Zadaj pytanie egzaminatorowi”.

W imieniu Zarządu naszego Towarzystwa serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Zimowym Forum Onkologicznym w Zakopanem, zaplanowanym na 17–18 stycznia 2020 roku.

Drogi Uczestniku, pamiętaj że spotkanie tradycyjnie odbywa się „bez krawata” i w strojach sportowych. Ta przyjęta od lat formuła sprzyja swobodzie dyskusji oraz wymianie opinii pomiędzy uczestnikami i wykładowcami.

 

Data
17–18.01.2020

Miejsce
Zakopane, Hotel Nosalowy Dwór
ul. Oswalda Balzera 21d

Punkty edukacyjne
Uprzejmie informujemy, że za udział w konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji na konferencję.
Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu

  1. W celu wydrukowania certyfikatu prosimy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja
  2. Z menu znajdującego się po lewej stronie prosimy wybrać Wydruk certyfikatu.
  3. Prosimy kliknąć Pobierz certyfikat.
  4. Wygenerowany certyfikat, gotowy do wydruku, pojawi się w nowym oknie.
  5. Prosimy kliknąć Drukuj.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencję).

Copyrights © 2022 Via Medica