O KONFERENCJI

Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie wszystkich uczestników X Zimowego Forum Onkologicznego jesteśmy zmuszeni zmienić formę konferencji na edycję wyłącznie online.

Robimy to z wielkim żalem, jednak niestety rosnąca liczba zachorowań i odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich — prowadzących, uczestników i obsługi technicznej — nie pozostawiła nam wyboru.

Mamy ogromną nadzieję, że to ostatnia edycja naszej konferencji odbywająca się w formie online i w kolejnym roku będziemy mogli wszyscy razem spotkać się w tradycyjnym miejscu i formie.

Program, jak zawsze został przygotowany z myślą o onkologach różnych specjalności, w szczególności przygotowujących się do egzaminów specjalizacyjnych. Dlatego znalazło się w nim sporo interdyscyplinarnych sesji i tematów o praktycznym znaczeniu. Cieszymy się z udziału Konsultantów Krajowych, ale również we wsparcia młodych specjalistów, którzy pomogli przygotować sesje dla swoich szykujących się do egzaminów kolegów.

Serdecznie zapraszamy
Wojciech Wysocki i Andrzej Stelmach

 

TERMIN

11–12 lutego 2022 roku

 

PRZEWODNICZĄCY KOMITETU NAUKOWEGO

Wojciech M. Wysocki

 

KOMITET NAUKOWY

Andrzej Stelmach
Aleksandra Grela-Wojewoda
Barbara Radecka
Joanna Wysocka

 

Punkty edukacyjne

Uprzejmie informujemy, że za udział w konferencji uczestnikom zostaną przyznane punkty edukacyjne.

 

Certyfikaty

Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji.
Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

 

Wydruk certyfikatu

  1. W celu wydrukowania certyfikatu prosimy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając przycisk Rejestracja.
  2. Z menu znajdującego się po lewej stronie prosimy wybrać Wydruk certyfikatu.
  3. Prosimy kliknąć Pobierz certyfikat.
  4. Wygenerowany certyfikat, gotowy do wydruku, pojawi się w nowym oknie.
  5. Prosimy kliknąć Drukuj.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencję).

 

Infarma
Copyrights © 2024 Via Medica